Recent News

Thursday, June 1 2017

Dlaczego warto zamieszkać na południowej Pradze?

Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Teraz jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość pól zielonych a także dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą a propos której często mówiło się źle. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Teraz nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i atrakcyjną infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół i przedszkoli.

Przy tym jest tutaj mnóstwointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..