Recent News

Sunday, April 23 2017

Jak dbać o siebie po 40-tce

Damy chętnie o siebie dbają, albowiem wiedzą, że stosowny wygląd to ich wizytówka. Faceci przeważnie, choć nie zawsze, mają na ten temat nieco inne zdanie. Eksperci przeprowadzili na ten temat parę badań i okazało się, że większość Panów zaczyna o wiele bardziej o siebie zadbać po ukończeniu czterdziestego roku życia.

W owym czasie bowiem rozpoczynają dopiero dostrzegać poważne i nie zawsze pomocne zmiany w swoim wyglądzie.
W jaki sposób w związku z tym panowie po czterdziestym roku życia mogą o siebie zadbać? Wielu pierwsze działania kieruje w kierunku sklepów tekstylnych, ale tak w samej rzeczy nie modne ubrania są najistotniejsze. Znacznie większą uwagę należy zwrócić na stan cery, kondycję oraz fryzurę.

Należałoby więc wybrać się na siłownię czy też zacząć uprawiać jogging, jazdę rowerową lub pływanie. Dodatkowym krokiem będzie wizyta u kosmetyczki, która oczyści cerę z niedoskonałości, zaaplikuje odpowiednie, odżywcze serum przeciwzmarszczkowe i wykona inne, niezbędne zabiegi. Bez żadnego ale należy także odwiedzić stomatologa i lekarza familijnego, jaki zaleci bazowe badania w celu sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia. Wisienką na torcie będzie fryzura oraz zmiana garderoby. Panowie po czterdziestce mogą wyglądać odpowiednio. W szeregu przypadków nie wypada wiele - już zmiana nawyków żywieniowych oraz odstawienie używek będzie ogromnym krokiem na przód..