Recent News

Thursday, June 1 2017

Obalamy legendy o Grochowie

W każdym miasteczku istnieją rejony, wokół których nagromadziły się różnego rodzaju plotki. Istotnie, w każdej rozpowszechnionej plotce jest coś z prawdy.

Jednak, rzeczywistość jest taka, że uwarunkowania życia w konkretnych rejonach przemieniają się wraz z ogólnym rozwojem mieściny a również wysokim standardem życia, którego wyznacznikiem są teraźniejsze czasy. W stolicy do takich stref należy Praga południowa oraz Grochów. Wiele osób wyobraża sobie te rejony, jako odrapane ulice na których znajdują się stare budynki, a także podupadłe kamienice.

Dodatkowym mitem, jest spora przestępczość a także brak stref rekreacyjnych.Na prawdę za takie opowiastki odpowiedzialne są osoby z poza stolicy, którym nigdy nie udało się dostać na prawy brzeg Wisły.

A jednak mieszkania na Grochowie posiadają niemało atutów.

Oto kilka z nich!

Główną zaletą zakupu nowego mieszkanka zlokalizowanego na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest bardzo dobra komunikacja z pozostałymi regionami miasta.Jest to komfortowe rozwiązanie nie tylko dla osób poruszających się pojazdem, ale także dla tych, użytkujących komunikacji miejskiej.W tym rejonie mieszczą się dwa wielkie punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna stolica posiada też bardzo bogatą infrastrukturę edukacyjną. Znajdziemy tutaj mnogie szkoły oraz przedszkola, ale również place zabaw oraz strefy rozrywki dla dzieci. Dodatkowym atutem, jest duża liczba sklepów a także firm usługowych. Na Grochowie na pewno nie będziemy się nudzić. Na tym obszarze są zlokalizowane dwa baseny, i rejony rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie zapewni wysoki komfort życia..