Recent News

Tuesday, April 25 2017

Wczasy nad stawem w Sielpi Wielkiej - trafnym rozwiązaniem

Zakończenie ferii to doskonały czas na zastanowienie się nad planem spędzenia wakacji. Coraz większa grupa urlopowiczy nauczona własnym doświadczeniem i problemami z wyborem stosownej do potrzeb bazy kwater tuż przed wyjazdem na cały rok oczekiwany urlop już dziś rezerwuje miejsca z myślą o letnim wypoczynku.

Podczas wyboru miejsca wczasów warto obowiązkowo zastanowić się nad wyjazdem do Sielpi. Położony w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to idealna baza wypadowa dla osób , które szukają miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego hałasu, gwarantujących możliwość nieustannego obcowania z przyrodą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, wydzielającymi zapach pachnącej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający zdrowiu zarówno małych dzieci jak i osób starszych.
Sielpia obok warunków natury wypoczynkowej proponuje wszystkim gościom bogatą bazę kwater noclegowych.

Posród udostępnionej oferty można pomyśleć nad wynajmem położonychw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków letniskowych. Dzięki dobremu wyposażeniu każdy turysta może czynnie i w przyjaznej atmosferze spędzić wakacje nawet podczas niepogody.





Olbrzymią zaletą urlopu spędzanego nad Zalewem jest bliska lokalizacja wielu atrakcji ziemi świętokrzyskiej.

W czasie wakacyjnego pobytu nad Zalewem Czarnej Koneckiej można zaplanować wycieczkę między innymi do Parku Miniatur w Krajnie czy Parku Jurajskiego w Bałtowie.

Na osoby wybierające czynną wypoczynku czekają świetnie oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez najbardziej malownicze zakątki całej okolicy..


<< Poprzedni
Następny >>