Recent News

Friday, May 5 2017

Wynajem jachtu w Chorwacji - jakie uprawnienia?

Piękno tego wybrzeża, jego plaż i przyjemnych wód, mają możliwość podkreślić wyłącznie fenomenalni poeci. Łatwo tu o fantastyczną rozrywkę, taką jak oglądanie marin i bezproblemowe kursowanie po wodach chorwackiego Adriatyku. Gdy ma się zezwolenie na kursowanie po wodach międzynarodowych, nic nie zawadzi, by zapłynąć również do portów w innych krajach tego akwenu. Radość załogi z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji.

Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na zobaczenie całości doskonałego wybrzeża oraz na dopłynięcie do krajobrazowych wysp, które radują swoim pięknem wielką liczbę turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pozwala doskonale się zrelaksować podczas wypoczynku.

Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pozwala również przyjemnie spędzić każdą chwilę, dlatego sposobów na radosną rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - niewielki jednak bardzo urokliwy kraj umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy. To wspaniałe i piękne miejsce uzyskuje coraz większą popularność nie tylko pośród polskich podróżników, ale także tych pochodzących z całego globu. Jeżdżąc do Chorwacji na listę punktów do zobaczenia należy wpisać Dubrownik - to niezwykłe i bardzo urodziwe miasto nazywane również "Perłą Adriatyku" pełne jest zabytkowych świątyń, antycznych kamienic czy ślicznych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zakochać. Ogromne efekt robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został zdobyty. Najpiękniejszy panoramę na miejscowość roztacza się ze góry Srd - mieszanina turkusu morza, czerwonych dachów oraz bieli kamienic robi naprawdę porażające uczucie..


<< Poprzedni
Następny >>